آجر اراک

آجر اراک

آجر اراک - آجرسفال اراک

مرکز پخش و فروش انواع آجر اراک , اجرسفال اراک درجه1 و درجه 2, آجرنما اراک, آجر لفتون 10 سوراخ اراک( آجر ده سوراخه اراک) یا همان آجر سوراخدار بسته بندی اراک, اجرسفال عایق فومدار اراک, تیغه دیواری 15*20 یونولیت دار اراک, آجرلفتون زبره پشت کار درجه2 اراک و بلوک سقفی در اراک و آجر تنی اراک و آجر زبره اراک, آجرلفتون پالتی, آجر5/5 نما, آجر 5/5 شرکتی اراک, آجر 3گل, آجر ایتال بسنه بندی, آجر کف فرش و آجر قزاقی مستقیم و بدون واسطه از کارخانه آجرسفال و آجرنما اصفهان.


مژده به همه هموطنان عزیز ساکن شهر اراک از این پس میتوانید تنها به برقراری یک تماس تلفنی بهترین و ارزانترین آجر مورد نیاز پروژه های ساختمانی خود را مستقیما از مجتمع تولیدی-صنعتی آجر سفال اصفهان خریداری نموده و در سریعترین زمان ممکن در محل مورد نظر خود تحویل بگیرید.شماره های تماس جهت خرید آجر اراک, اجرسفال اراک و آجر تنی اراک یا آجر زبره اراک مستقیما از کارخانه با بهترین و ارزان ترین قیمت و تحویل در محل پروژه شما در سریعترین زمان ممکن : 09134920406 و 09021187980 .

مطلبی مرتبط با این نوشته را اینجا بخوانید!  قیمت آجر - قیمت امروز آجرسفال کارخانه آجر اصفهان

راهنمای خرید آجر در اراک

چنانچه شما هموطن عزیز ساکن شهر اراک تاکنون تجربه خرید اینترنتی آجر موردنیارتان را از سامانه فروش آجرسفال و آجرنما اراک نداشته اید و برای اولین بار میباشد که در راستای صرفه جویی در وقت و هزینه خود تصمیم به خرید از این سامانه را گرفته اید , با ما همراه شده تا در ادامه خلاصه ایی از نحوه عملکرد و چگونگی خرید انواع آجرسفال اراک , آجرتیغه سفالی فوم دار عایق , آجرنما اراک و آجر لفتون سوراخدار اراک و… را از سامانه فروش اینترنتی آجرسفال و آجرنما اصفهان تا مرحله تحویل بار در محل موردنظر شما مشتری گرامی را به خدمت شما توضیح دهیم.

1- در ابتدا با ورود به قسمت ویترین و فروشگاه آجر اراک سامانه با بررسی و مقایسه دقیق آجر مورد نیاز خود را انتخاب نمایید.

چنانچه جهت انتخاب خود نیاز به اطلاعات جامع تر و کاملتری داشتید میتوانید با برقراری تماس با مشاوران فروش ما از طریق یکی از شماره های 09021187980 و یا 09134920406 راهنمائیهای لازم را دریافت نمایید تا در نهایت بهترین انتخاب را اجام دهید.

2-ثبت سفارش خرید اجر سفال اراک

ارسال درخواست به بخش بازرگانی و فروش از طریق فرم ثبت اینترنتی سفارش
و یا با برقراری تماس با همکاران فروش آجر اراک از طریق شماره های 09134920406 و 09021187980
توجه : نوشتن شرح درخواست در فرم سفارش و یا اعلام مشخصات آجر انتخابی به کارشناسان فروش الزامی است.

3-دریافت پیش فاکتور خرید آجر سفال جهت شهر اراک

اقدام برای صدور و دریافت پیش فاکتور خرید آجر سفال در اسرع وقت ( از طریق واتساپ , فکس , ایمیل یا تلگرام)

4-تایید نهایی و تسویه مبلغ مندرج در پیش فاکتور خرید اجرسفال اراک

تایید نهایی و مشخص کردن نحوه تسویه
پرداخت آنلاین با هریک از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب

5-هماهنگی با بخش فروش جهت بارگیری و حمل و در نهایت تحویل تحویل آجر خریداری شده در اراک
 هماهنگی با بخش فروش مجتمع آجرسفال اصفهان برای بارگیری و حمل آجر به اراک به همراه بارنامه و بیمه نامه رسمی و معتبر
تحویل بار آجر در محل پروژه شما در شهر اراک.

arak
آجر اراک

قیمت روز آجر اراک / آجرسفال تیغه دیواری اراک / قیمت آجر تنی اراک

به منظور دریافت اطلاعات جامع تر و همچنین جهت استعلام آخرین و به روزترین قیمت های انواع آجرسفال اراک, تیغه سفالی دیواری اراک, انواع آجرنما اراک, آجر سورخدار پالتی و فله ایی اراک و همچنین انواع بلوک های سقفی سفالی اراک در ابعاد و سایزهای متنوع در کیفیتهای مختلف درجه ۱ و درجه ۲ و قیمت آجر تنی اراک و قیمت آجر زبره اراک با واحد فروش سامانه از طریق شماره تلفنهای ۰۹۰۲۱۱۸۷۹۸۰ و یا ۰۹۱۳۴۹۲۰۴۰۶ تماس حاصل فرمایید.

آجرسفال عایق فوم دار اراک ؛ بهترین انتخاب آجر در اراک


چنانچه شما هموطن عزیز ساکن شهر زیبای اراک و یا یکی از شهرها و یا روستاهای اطراف آن میباشید و قصد اجرای پروژه ساختمانی دارید لطفا در ادامه این مقاله با ما همراه شوید چرا که میخواهیم در این مطلب به بررسی و معرفی محصولی بپردازیم که از نظر اصولی و فنی و طبق نظرات دیگر مشتریان ما در شهر شما جهت دیوار چینی به خصوص در شهر سردسیر اراک میتواند بهترین انتخاب شما عزیزان باشد.

اجرسفال عایق اراک و بلوک سقفی فومدار اراک ؛ کلید صرفه جویی انرژی

آجر سفال فوم دار اراک ویا آجر تیغه ایی عایق دار و بلوک سقفی فوم دار ؛محصول برتر مجتمع تولیدی-صنعتی آجرسفال اصفهان: اجرسفال تیغه ایی یونولیت دار یا فومدار درابعاد مختلف ومتنوع از قبیل: ۲۰*۲۰*۲۰ – ۲۰*۲۰*۱۵ – ۲۰*۲۰*۱۰ یا ۲۰*۱۰*۱۰ سانتیمتر , محصولی بهینه ومنحصربفرد اجرسفال عایق همانطوری که دریکی از مطالب با عنوان”چرا و چگونه دیوارها را عایق بندی کنیم ؟” مطرح شد,عایق بندی دیوارهای یک ساختمان به مقدارقابل ملاحظه ایی از اتلاف منابع انرژی ماجلوگیری مینماید, این محصول جهت جداکردن فضای داخلی ساختمان از فضای خارجی مورد استفاده قرار میگیرد.از دیگر مزایای استفاده از آجر سفال عایق یونولیت دار اراک, وزن سبک آن می باشد که علاوه بر افزایش مقاومت دیوار با قیمت مناسب تری آن را می توانید خریداری کنید. این محصول همچنین در برابر دمای بالا مقاوم بوده و به نوعی می توان گفت در برابر آتش سوزی از خود مقاومت بالایی نشان خواهد داد. مقاومت این محصول در برابر دمای بالا به نحوی است که از آن می توان به عنوان عایق مناسب حرارتی یاد کرد. آجر سفال عایق اراک علاوه بر کاربرد عایق حرارتی عایق صوتی نیز می باشد.
همانگونه که پیش تر عنوان کردیم این محصول با وزن کم در دسته بندی آجر های سبک قرار می گیرد. بر همین اساس حمل آن تا محل پروژه در اراک نیز از لحاظ اقتصادی نیز مقرون به صرفه خواهد بود و در نهایت در انتهای پروژه خواهید دید که هزینه های گزافی برای آن نشده است. آجر سفال به گونه ای مستحکم بوده و دارای قابلیت جذب بالای مصالح است که اتصال مستحکم و خوبی را ایجاد خواهد کرد. همچنین دارای پرت کمی بوده به نحوی که حتی معماران عزیز اراکی از نمونه های خورد یا شکسته شده ی آن در برخی جا ها استفاده می کنند. جهت دریافت و نمایش اطلاعات بیشتر میتوانید کاتالوگ این محصول را در این بخش ملاحظه فرمایید…کاتالوگ آجر سفال تیغه ای فوم دار ۱۵سانتی درجه ۱

آجر سفال عایق فوم دار
آجر سفال عایق فوم دار یزد - کاتالوگ
آجر سفال 15 سانتی فومدار

قیمت روز آجر اراک / آجرسفال تیغه دیواری اراک
به منظور دریافت اطلاعات جامع تر و همچنین جهت استعلام آخرین و به روزترین قیمت های انواع آجرسفال اراک, تیغه سفالی دیواری اراک, انواع آجرنما اراک, آجر سورخدار پالتی و فله ایی اراک و همچنین انواع بلوک های سقفی سفالی اراک در ابعاد و سایزهای متنوع در کیفیتهای مختلف درجه ۱ و درجه ۲ و قیمت آجر تنی و اجر زبره لطفا با واحد فروش سامانه از طریق شماره تلفنهای ۰۹۰۲۱۱۸۷۹۸۰ و یا ۰۹۱۳۴۹۲۰۴۰۶ تماس حاصل فرمایید.

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.