آجر سفال تهران

آجر سفال تهران

آجر تهران – آجر سفال تهران


در حال حاضر با توجه به تحولات و پيشرفتهايي که در چند ساله اخیر در مجموعه ما بلاخص در سیستم مدیریتی مشتری مداری و همپنین در بخش تولید مجتمع تولیدی-صنعتی آجر سفال اصفهان بوجود آمده این اطمینان را به شما عزیزان ساکن شهر تهران بزرگ میدهیم که قیمتها و نرخهای عرضه ده در مجموعه ما, به صورت قطع به یقین در گروه ارزانترین و کم نظیرترین نرخها و قیمت های قابل دسترس در بازار مصالح استان تهران, بلاخص در دسته بندی آجر و سفال بوده و این موضوع قطعا با اولین تجربه خرید به شما عزیزان دست اندرکار ساختمان سازی در شهر و استان تهران ثابت خواهد شد, این موضوع را مشتریان سابقه دار و قدیمی ما به صراحت تایید خواهند کرد.


به منظور دریافت اطلاعات جامع تر و همچنین جهت استعلام آخرین و به روزترین قیمت آجر سفال تهران , تیغه سفالی دیواری, انواع آجرنما, آجر سورخدار پالتی و فله ایی و همچنین انواع بلوک های سقفی سفالی در ابعاد و سایزهای متنوع در کیفیتهای مختلف درجه ۱ و درجه ۲ با واحد فروش سامانه از طریق شماره تلفنهای 09134920406 و یا 09021187980 تماس حاصل فرمایید.

نکاتی که باید در هنگام خرید آجر تهران بدانید آجر تهران – آجر سفال تهران


شما به راحتی و با رعایت چند نکته ریز می توانید آجر مرغوب را از نا مرغوب تشخیص دهید:
• آجرهای مقاوم در برابر آتش
• رنگ یکنواخت در سرتاسر آجر
• برخورداری آجر از سطحی توپر و بدون حفره
• سفت بودن آجر به صورتی که جای ناخن بر روی آن نیفتد.
در انتها امیدواریم توانسته باشیم نظر شما را جلب کرده باشیم. لطفا با ارئه نظرات و پیشنهادات خود ما را در هرچه بهتر کردن این مطالب یاری رسانید.

مطلبی مرتبط با این نوشته را اینجا بخوانید!  آجر سفال همدان

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.