آجر فشاری

آجر فشاری

آجر فشاری

 

آجر فشاری / آجر زبره / آجر گری


آجر فشاری – در ابتدا شرح مختصری جهت آشنایی شما عزیزان در رابطه با ماهیت کیفی و فنی آجر فشاری به خدمتتان ارائه میدهیم تا با اطلاعات بیشتری نسبت به انتخاب و خرید آجر مورد نیازتان تصمیم گیری نمایید.
تولید آجر فشاری به روش سنتی و دستی میباشد. آجر فشاری که به آجر زبره و آجر گری هم معروف بوده و دارای ویژگی های و مشخصات ذیل می باشد. وزن هر عدد آجر فشاری برابر با ۲٫۴ کیلوگرم می باشد. از آنجا که معمولا در پروسه آجر فشاری از دستگاه ها و ماشن آلات مدرن و بروز استفاده نمیگردد و تولید آجر فشاری یا همان آجر زبره به صورت سنتی بوده, این آجر مقاومت خوبی ندارد و از زيبايی ظاهری نيز برخوردار نيست، اما ميزان جذب آب آجرفشاری بالاست.آجر فشاری-دیوارچینی با آر زبره

 

به همين جهت معمولاً در زيركاری و سفت كاری ساختمان مورد استفاده قرار ميگيرد. آجرگری در مواردی نظير ديوارهای باربر، تيغه چينی ، دورچینی فنداسیون پرکاربرد تر است. به طور كلی گری چينی یک اصطلاح است که به از آجركاری ای خطاب میشود كه روی آن با مصالح ديگر از قبيل: گچ، كاشی، سيمان و يا سنگ پوشيده مي شود.

مطلبی مرتبط با این نوشته را اینجا بخوانید!  آجر سفال همدان

جهت اطلاع و دریافت قیمت روز آجرفشاری با سایز ۵*۱۰*۲۰ با واحد سامانه فروش اینترنتی آجر سفال اصفهان از طریق شماره های 09134920406 و یا 09021187980 تماس حاصل فرمایید.

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.