قیمت آجر – قیمت امروز آجرسفال کارخانه آجر اصفهان

قیمت آجر – قیمت امروز آجرسفال کارخانه آجر اصفهان

قیمت آجر سفال اصفهان

قیمت آجر – قیمت امروز آجرسفال کارخانه آجر اصفهان

قیمت آجر – قیمت امروز آجرسفال – 09021187980


برای مشاهده محصولات آجر سفال به پایین صفحه بروید.

 

آجر سفال یا همان تیغه سفالی یکی از پر مصرف ترین متریال های ساختمانی است. این محصول بیشترین کاربرد را در تیغه های ساختمان، چه تیغه های داخلی و چه دیوارهای خارجی ساختمان است. لذا تهیه آجر سفال ارزان می تواند نقش مؤثری در کاهش هزینه های ساختمان داشته باشد. ولی باید توجه داشت که مصالح ارزان ولی با کیفیت تهیه نمود. مجتمع تولیدی-صنعی آجر سفال اصفهان سعی نموده تا با کیفیت ترین محصولات موجود در بازار را با مناسب ترین قیمت برای شما فراهم کند. با تنوع موجود در محصولات ما حتماً محصول مورد نظر خود را در فروشگاه کارخانه آجر سفال اصفهان خواهید یافت. اگر نیاز به راهنمایی در امر خرید داشتید حتماً با مشاوران ما تماس بگیرید. مشاهده لیست قیمت آجر سفال تهران کلیک کنید.

آیا کیفیت این آجر برای مناطق باران خیز مناسب میباشد ؟ آیا رطوب موجود در هوا باعث ایجاد شوره و پودر آهک بر روی سطح این آجر نمیشود ؟

آجر سفال درجه یک تحت هیچ شرایطی شوره نمیزند ، و این محصول از بهترین خاک تهیه می شود

ظرفیت بارگیری مجاز آجر در تریلی (کامیون 18 چرخ) چه تعداد میباشد ؟

7200 قالب سفال 15 سانتی یا 10500 قالب سفال 10 سانتی.

و یا برای دریافت اطلاعات کامل تر از طریق مشاهده جدول موجود در صفحه ظرفیتهای مجاز بارگیری آجر در انواع کامیون اقدام نمایید.

نحوه خرید از سامانه فروش اینترنتی آجرسفال اصفهان به چه صورت است ؟

شما عزیزان با مراجعه به صفحه راهنمای خرید آجر از فروشگاه اینترنتی اجر سفال اصفهان میتوانید با مراحل خرید آجر از این سامانه آشنا شوید و یا پس از انتخاب آجر مورد نطر با تلفنهای واح فروش شرکت از طریق شماره های 09021187980 و یا 09134920406 تماس گرفته و مراحل تسویه و فاکتور را ادامه دهید و سپس بار برای شما ارسال خواهد شد.

چجوری به شما اعتماد کنیم ؟

میتوانید در بخش تماس با ما و درباره ما اطلاعات ما را بدست آورید همچنین به نماد الکترونیکی (در دست اقدام) ما هم میتوانید اعتماد کنید

قیمت آجر - قیمت امروز آجرسفال - 09021187980

قیمت آجر – قیمت امروز آجرسفال کارخانه آجر اصفهان-قیمت آجر سفال ارزان

آجر های مناسب برای دیواره های بیرونی آجر سفال 15*20 و 20*20 هستند. اگر در شرایط جوی نامناسبی (خیلی گرم یا خیلی سرد) هستید می توانید از آجر سفال فوم دار استفاده کنید. محصولات فوم دار در ابعاد 20*20*15 سانتی متر، 20*20*20 سانتی متر و 20*38*15 سانتی متر موجود می باشد.
تیغه سفالی مناسب برای تیغه های داخلی آجر 10 سانتی و 8 سانتی است. اگر فضای زیادی ندارید، برای صرفه جویی در فضا می توانید از تیغه سفالی 7 سانتی یا محصول جدید کارخانه آجر سفال اصفهان، آجر سفال 5/5 سانتی استفاده کنید. این محصول جایگزین مناسبی برای آجر لفتون 5/5 سانتی می باشد.
دقت کنید که این آجر با دو کیفیت درجه 2 و درجه 1 در بازار موجود است. اگر در مناطق مرطوب و پر باران زندگی می کنید به هیچ عنوان استفاده از نوع درجه دو توصیه نمی شود. محصولات درجه دو در تماس با آب به سرعت شوره می زنند. همچنین محصولات درجه دو دارای ابعاد کامل نیستند که با وجود قیمت کمتر برای مصرف کننده به صرفه نیست.

برای انتخاب محصول و اطلاع از کرایه حمل بار تا کارگاه ساختمانی خود با مشاوران ما تماس بگیرید.

شماره تماس : 0902118798009134920406

مطلبی مرتبط با این نوشته را اینجا بخوانید!  آجر سفال 10سانتی ویژه – تیغه سفالی10 ویژه

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.